Bardzo intensywny CRM

Infinity
Odsłony: 4214

Każda firma we współczesnym świecie, w którym nie da się oprzeć swojego biznesu o 1-2 klientów, wcześniej czy później dochodzi do wniosku, że nie będzie fizycznie możliwe zadbanie o wszystkich klientów bez systemu CRM. Posiadanie nowoczesnego CRMa jest nie tylko wygodne i wydajne, nie tylko zwiększa sprzedaż, ale również polepsza nasze relacje z klientami, o których nie zapominamy, którzy mają szansę poczuć się wyjątkowo, a nasze dbanie o interesy firmy bardziej skuteczne. Wiedząc, że w 2016-tym roku nie ma poważnych firm na świecie bez systemu CRM, a nie widząc na rynku niczego co możnaby nazwać "najlepszym CRMem na rynku w rozsądnej cenie" zdecydowaliśmy się stworzyć własne rozwiązanie! Już w maju rusza Development nowego produktu firmy Infinity Consulting: IntenseCRM!

Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest kto chce poznać Ciebie.Dale Carnegie

Nasza propozycja jest prosta! Wszyscy nasi stali klienci mają okazję współuczestniczyć w tworzeniu nowego systemu CRM za darmo! Dzięki czemu nie tylko po zakończeniu projektu będziecie mogli przy naszym wsparciu przenieść się na nowoczesną platformę CRM, ale będzie ona skrojona do Waszych potrzeb! Na bieżąco podczas trwania projektu będziemy zbierali Wasze uwagi i wprowadzali je w życie, będziemy badali Wasze reakcje i sugestie, tak aby powstał produkt, który zadowoli jak najszerszą rzeszę klientów! Co najważniejsze jednak! Po zakończeniu projektu Wasza firma otrzyma dożywotnią darmową licencję! Dokładnie tak! 0zł! Dajemy też gwarancję, że nawet jeśli z jakichś względów firma Infinity przestałaby istnieć to licencja pozostanie z Wami na zawsze, nawet jeśli będzie to oznaczało zainstalowanie CRMa na Państwa serwerach.

Długo rozmyślaliśmy nad nazwą dla tego produktu, nie jest to proste. Chcieliśmy stworzyć produkt, który pod jednym, mocnym, krótkim, znanym angieskim słowem będzie krył wszystko, co najlepszy CRM na rynku ma sobą reprezentować. Dodatkowo, nazwa ta ma być też idealnym przedrostkiem dla naszych pozostałych produktów licencyjnych, które mamy zamiar wprowadzić w ciągu najbliższego roku. Nazwa nowego, najlepszego systemu do zarządzania relacjami z klientem marki Infinity Consulting to: IntenseCRM!

Poniżej przedstawiamy pierwszą listę właściwości, które będzie posiadał nowy CRM.

I wiele wiele innych! Skompletuj tą listę razem z nami. Jeśli nie posiadasz CRMa, lub posiadasz i męczy Cię brak funkcjonalności, których nie da się stworzyć lub za ich stworzenie firmy życzą sobie krocie! Skontaktuj się z nami, zostań naszym klientem. Zapewniamy najlepsze na rynku wsparcie IT dla aplikacji/stron internetowych/maili/serwerów, a przy okazji stworzymy wspólnie CRM idealny dla Twoich potrzeb. Zapewnimy również bezbolesne, niezauważalne dla Ciebie wdrożenie, migracje danych, tak aby Twój biznes nie zwolnił nawet na chwilę!