Strona Internetowa dla Startupu

Czy zauważyliście, że żyjemy w czasach Startupów? Ogłoszenia o Startupach, informacje o doskonale prosperujących Startupach, programy dla Startupów, inwestorzy dla Startupów, nowa forma prawna dla Startupów, stowarzyszenia, kluby, domy Startupów - Startupy, Startupy, Startupy... Mimo takiego wstępu, w Infinity uważamy, że jest to bardzo pozytywne zjawisko i kibicujemy wszystkim nowo powstałym firmom oraz CEO, a w szczególności naszym klientom! W Infinity Consulting, jako odpowiedź na ten trend przygotowaliśmy specjalną ofertę Startupową!

Infinity

Bardzo intensywny CRM

Każda firma we współczesnym świecie, w którym nie da się oprzeć swojego biznesu o 1-2 klientów, wcześniej czy później dochodzi do wniosku, że nie będzie fizycznie możliwe zadbanie o wszystkich klientów bez systemu CRM. Posiadanie nowoczesnego CRMa jest nie tylko wygodne i wydajne, nie tylko zwiększa sprzedaż, ale również polepsza nasze relacje z klientami, o których nie zapominamy, którzy mają szansę poczuć się wyjątkowo, a nasze dbanie o interesy firmy bardziej skuteczne. Wiedząc, że w 2016-tym roku nie ma poważnych firm na świecie bez systemu CRM, a nie widząc na rynku niczego co możnaby nazwać "najlepszym CRMem na rynku w rozsądnej cenie" zdecydowaliśmy się stworzyć własne rozwiązanie! Już w maju rusza Development nowego produktu firmy Infinity Consulting: IntenseCRM!

Infinity

Znaczenie wsparcia Twojej strony internetowej

W dzisiejszym opanowanym przez internet świecie praktycznie każdy rodzaj biznesu nie istnieje bez IT. Może być to biznes całkowicie internetowy (np. portal internetowy, aplikacja oparta o sprzedaż licencyjną, sklep internetowy), może być to biznes jedynie wspierający się internetem (zwykły sklep lub hurtownia oferująca również zamówienia i płatności online), a może być to biznes całkowicie oderwany od internetu (np. usługi budowlane), ale i w takim biznesie, w 2016-tym roku nie da się zaistnieć, ani zostać odnalezionym przez klientów bez strony www oraz reklamy w internecie. W każdym z tych przypadków, który wymaga innego poziomu zaangażowania, wiedzy, poświęconego czasu z punktu widzenia IT, pomaga Infinity Consulting. Mamy pakiety wsparcia dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Infinity